Jaké značky prodáváme?

prodáváme značkové produkty pocházející z oficiální distribuce, jsou to Green Wood, Hunters, Wild, Pragati, Cavaldi, Cossroll, Jennifer Jones, Lorenti

Každá značka, má svůj příběh...

Green Wood

je značka výrobce kožených produktů pocházející z Austrálie. Green Wood vyrábí především kožené tašky a dámské kabelky a batohy - vše v té nejlepší kvalitě a provedení do posledního detailu. Chcete kvalitu? Zvolte Green Wood!

Wild

značka Wild je považována za výrobce kvalitních kožených výrobků. Vyhledávané produkty značky Wild jsou především opasky (pásky) a samozřejmě kožené peněženky Wild. Zaujal Vás tento výrobce? tyto produkty naleznete i u nás!

Hunters

Představujeme Vám značku Hunters. Tato značka má u nás působnost od nepaměti. Kvalitní kůže vždy patřila k drahým materiálům a práce s kůží k uznávanému řemeslu a zrovna značka Hunters už po několik let je věrná tomuto poctivému, krásnému řemeslu a i nadále produkuje výrobky s láskou a kvalitou. Jednoduše každý výrobek s touto značkou je opravdový originál.

Pragati

značka Pragati se už mnoho let věnuje výrobě kožených produktů. Jejich předností je důraz na kvalitu, životnost a funkčnost. Na tyto aspekty berou při výrobě každého produktu mimořádný zřetel. Dělají vše proto, aby naplnili očekávání zákazníka. Pojďte podpořit svět kůže volbou značky Pragati.

Jennifer Jones

Veškeré produkty Jennifer Jones jsou vyráběny z těch nejkvalitnějších materiálů a komponentů od lokálních dodavatelů. Jejich jednotlivé díly nejdříve podle návrhu vyřežou z vysoce kvalitní kožené usně a pak putují do barvírny, kde jsou barveny. V následující fázi následuje osazení dílů přezkami a dalšími potřebnými komponenty. Nakonec jsou jednotlivé díly sešívány pomocí vysoce kvalitních nití. Po sešití se věnují finálním úpravám výrobku, konzervaci kůže a kontrole kvality. Při výrobě všech produktů je pro ně zásadní především kvalita zpracování. Základní ideou této značky je totiž docílit výrobku, který bude svého majitele provázet po dlouhá léta a stane se součástí jeho životního příběhu. Tak to je Jennifer Jones.

Lorenti

Výrobce značky Lorenti při výrobě produktů používá především prvotřídní hovězí kůže a to vždy vrchové. Jejich produkty jsou krásné, moderní, praktické, nikdy nevyjdou z módy a to proto, protože kůže je pevná, ohebná a dobře dýchá. Jedná se o přírodní materiál, který má svou jedinečnou strukturu, je pórovitý, dokáže do sebe přijímat vlhkost, pot, mastnotu, nečistoty a prach. Její charakteristické znaky – jako jsou drobné jizvy, vrásky, nebo rozdíly v barvě nejsou žádnou vadou, ale naopak předností. Proto je kůže stále tak žádanou surovinou pro svou módnost a jedinečnost. 

Cavaldi

Výrobky Cavaldi Vás provází mnoho let a jejich výrobky tvoří vynikající odborníci. Společnost neustále modernizuje svou výrobu a tím jejich produkty mají hodně vysokou kvalitu. S každou sezonou rozšiřují sortiment a nabídku kožených produktů od tašek, kabelek, opasků, peněženek až po náročnější kousky.

Cossroll

Nevyhovují Vám běžně nabízené výrobky z kůže? Chcete opravdu nějaký módní kousek, který je exkluzivní. To Vám nabízí značka Cossroll. Můžete si vybrat z mnoha barevných odstínů a typů kůží, podšívek, kování, nití a dalších zajímavých komponentů. Věříme, že se značkou Cossroll si každý najde svůj oblíbený produkt.


Follow us on Facebook